طراحی سایت فروش لوازم یدکی

 لازم به گفتن نیست که در زمانه ای بسر می بریم و زندگی می کنیم که آشنایی با اینترنت و استفاده از آن جزو ضروریات زندگی هرکسی شده است . مسافت خانه یا فروشگاه ما ، به جهت بزرگ شدن شهرها زیاد شده است و چنانچه قرار باشد برای خرید یک قطعه از ماشینمان به لوازم یدکی مراجعه کنیم وقت زیادی را از ما می گیرد ، از سویی دیگر برای توسعه کارمان و فروش بهینه اجناس فروشگاهمان مقرون به صرفه نیست تا منتظر بمانیم یک مشتری یا متقاضی محصولات به فروشگاه یا مغازه ما مراجعه کند .

رشد فروشگاه های اینترنتی  

وجود و رشد فروشگاه ها و فروشندگان اینترنتی بازار رقابت را به سوی خود جلب کرده اند و با دادن آخرین اطلاعات ، اجناس موردنیاز مشتریان را در کوتاه ترین زمان به در منزلشان می رسانند . پس یک بازار رقابتی گشایش یافته است که چنانچه از آن غفلت ورزیم ضررهای غیرقابل پیش بینی برایمان رخ خواهد داد .

یکی از مهمترین و قابل توجه ترین محصولاتی که بازار خرید بزرگی را به خود اختصاص داده است لوازم یدکی ماشین ها و خودروهای گوناگون اعم از صنعتی ، کشاورزی و سواری است . برای مثال فلان کشاورز یا صنعت کار و یا دارنده خودرو می تواند با یک تلفن بهترین قطعه لوازم یدکی مورد نیازش را با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن در محل موردنظرش دریافت کند .با ما همراه باشید تا یک بازاریابی اینترنتی قوی داشته باشید و به توسعه نرم افزار برسید.

سایتی ویژه و مختص خود

یک فروشگاه یا فروشنده قادر است با دراختیار داشتن سایت اختصاصی خود از محل کار ، دفتر و حتی منزل خود با تمامی افراد ، اشخاص ، شرکت ها و ..... بهترین ارتباط را برای عرضه و فروش محصولاتشان برقرار نماید .

باتوجه به رشد چشمگیر واردات و تولید انواع قطعات لوازم یدکی و وجود لوازم غیراستاندارد و تقلبی نیاز است تا فروشندگان اصلی و واقعی که تلاش می نمایند تا لوازم واقعی را با مناسب ترین قیمت به دست متقاضیان برسانند باید ابزارهایی در دست داشته باشند تا مشتریان  با اطمینان کامل به آنها مراجعه نمایند . همانطور که گفته شد از قدرتمندترین این ابزارها سایت های اطلاع رسانی هستند .

ولی یک سایت خوب و قدرتمند باید چه ویژگی هایی داشته باشد و در این بازار با حضور رقیبان سالم و متأسفانه ناسالم چگونه باید صداقت و سلامت خود را اثبات نمایید ، از یک طرف و به چه ترتیب و با بهترین شکل ممکن اطلاعات لازم و کافی را دراختیار مشتریان بگذاریم ؟

در ادامه سعی می شود اطلاعات مناسب یک سایت اطلاع رسانی خوب برای لوازم یدکی عرضه شود .

بهترین دیده شدن با سایت های اختصاصی

تمامی هدف یک سایت این است که به بهترین شکل ممکن دیده شود تا بتواند اطلاعات موردنظرش را ارائه کند . مطمئن باشید اگر دارای سایت اطلاع رسانی مربوط به محصولات خود باشید در این بازار پر رقیب و رقابت از امتیازهای زیادی برخوردارهستید .

سایت های اطلاع رسانی از جدیدترین روش های بازاریابی و تبلیغات هستند که در تمامی کشورهای پیشرفته و حتی نیمه پیشرفته استفاده می شود و برای طراحی سایت های بهتر و قدرتمندتر بین طراحان سایت رقابت های زیادی صورت می گیرد .

صرفه جویی در وقت

دیگر آن دوره گذشته است که یک فرد  یا مأمور خرید یک کارخانه یا یک تولیدی قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز خود را برداشته و از این فروشگاه به آن فروشگاه ، از این خیابان به آن خیابان ، از این شهر به آن شهر و حتی از این کشور به آن کشور برده تا شاید بتواند قطعه مناسب و موردنیازش را به بهترین قیمت خریداری نماید . فقط کافی است متقاضی یک قطعه لوازم یدکی با گوشی همراه خود یا تبلت و یا کامپیوتر تمامی سایت های فروش لوازم یدکی را جستجو کرده و لوازم مورد نیازش را پیدا و از همان طریق خریداری و به همان ترتیب سفارش حمل آنها را به محل موردنظرش بدهد .

در یک سایت هر صفحه چه نقشی دارد

یک سایت لوازم یدکی از بخش های گوناگونی تشکیل شده است که در صفحه اطلاعات خاصی را عرضه می کند و تعریف خاصی دارد . در شروع صفحه ای که از اهمیت بسیاری برخوردار است صفحه اصلی یا صفحه اول است که طراحان سایت می بایست تمامی ذوق و سلیقه و تجربیات خود را برای طراحی این صفحه بگذارند تا در نگاه اول مخاطب را به طرف خود جلب نماید و مراجعه کننده ترغیب و مشتاق گردد به سراغ صفحات دیگر برود . از این صفحه تحت عنوان صفحه خانه یاد می شود که شامل اطلاعاتی مانند : نام و مشخصات دارنده سایت ، تلفن های تماس ، توضیحاتی مختصر ولی کامل دربارۀ فروشنده ، پرسش های متداول ، نوع خدماتی که ارائه می شود ، اخبار مربوط به لوازم یدکی اعم از وضعیت تولید آنها ، خرید ، فروش و حتی اخبار اتحادیه های مربوطه ، سرفصل هایی که می توانید در این سایت قراردهید که عبارتند از : شناخت و شناسائی محصولات و لوازم یدکی های موجود معرفی ماشین آلات و خودروهای مربوطه و قطعات مربوط به آنها ، قیمت های موجود در بازار و قیمت های مقایسه ای ، تبلیغات ، گالری تصاویر ، تخفیفات و اخبار مربوطه . نکاتی پراکنده ولی مهم با راهبر نت همراه باشید اول بیایید نامی از شرکتی ببریم که متولی ترغیب نوآوری فروشندگان و فروشگاه ها به برپایی سایت های مدرن به نام شرکت راه برنت است که علاقمند به ایجادتحول در اطلاع رسانی است .

قبل از سفارش برای طراحی یک سایت بهتر است به سایت های مشابه مراجعه گردد و از تجربیات آنها و شیوه کار آنها استفاده شود .

از موارد و نکات مهم در طراحی سایت بهینه سازی و یا به روز رسانی سایت است ، مراجعه کننده به سایت لوازم یدکی به محض اینکه وارد سایت شد می بایست اطلاعاتی را که مشاهده می کند کاملاً جدید و به روز باشند . چنانچه کوچک ترین اطلاعات قدیمی اعم از قیمت ، نکات فنی ،موجودی بازار و امثال آنها در سایت باشد مطمئن باشید سایت شما دچار ضربه خواهد شد و ضرر خواهید دید .

برای اخذ اطلاعات ، اخبارو قیمت ها دائماً به سایت ها و منابع اطلاعاتی معتبر مراجعه کنید و پس از اطمینان از صحًت آنها اطلاعات به دست آمده را در صفحۀ خود قراردهید . درخصوص میزان و نوع اخبار ارائه شده بسیار دقت کنید تا سایت شما را به عنوان یک سایت مورد اطمینان و موثق بشناسند و به دیگران معرفی کنند 

تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!