طراحی سایت خرید و فروش حیوانات خانگی

چنان چه به خرید و فروش حیوانات خانگی مشغول هستید و نمی دانید که چگونه کسی و کار خود را توسعه بدهید با راهبرنت در این مقاله همراه باشید تا بیش تر درباره طراحی سایت خرید و فروش حیوانات خانگی با یک دیگر صحبت کنیم.  همان گونه که خودتان هم می دانید این روز ها تمایل به داشتن حیولتلت خانگی خیلی بیش تر از گذشته شده است و ما خیلی از افراد را می بینیم که روز خود را با حیوان خانگی خود سپری می کنند پس شما باید بدانید طراحی سایت در این زمینه خیلی مهم است . لازم به ذکر است که خیلی از افراد در اینترنت به دنبال حیوان خانگی مورد علاقه ی خود می گردند و این طراحی سایت به جذب مشتری و بهتر دیده شدن شما کمک می کند. اگر می خواهید یک سایت برای خرید و فروش حیوانات خانگی طراحی کنید باید به فکر چندین بخش در سایت باشید. باید خدمتتان عرض کنیم زمانی که فرد واژه ی مورد نظر را در مرور گر گوگل جست و جو می کند گوگل با توجه به مسائلی که بعد ها به آن اشاره می کنیم نتایجی را برای کاربر بالا می آورد

محتوایی که تولید می کنید خیلی مهم است

لازم به ذکر است که تولید محتوا نقش خیلی پر رنگی در بالا بردن بازدید سایت شما دارد چنان چه این تولید محتوا اصولی و طبق دستور العمل های خاص انجام شود با جست و جوی فرد ، گوگل کلمات نزدیک به آن واژه را فورا پیدا می کند و سایت های در رده های بالا به کاربر نشان می دهد. باید به این نکته نیز توجه کنید عموم مردم به سایت های رده ی بالا بیش تر اطمینان می کنند و در خیلی از موارد حتی سایت های صفحات بعد را چک هم نمی کنند. پس شما باید تمام تمرکز خود را بر روی تولید محتوای خود بگذارید. شما می توانید از ریسپانسیو استفاده کنید. اگر می خواهید در کار خود موفق باشید باید اطلاعات را به شکل صحیح و هم چنین کامل در اختیار مشتری ها قرار دهید. شما باید به این نکته توجه کنید که اطلاعات متناسب با گوشی و یا کامپیوتر باشد و همین که صفحه نمایش تغییر کرد اندازه و اجزای اطلاعات و تصاویر هم تغییر کند اما ریسپانسیو این گونه است که کاربرانی که از لپ تاپ و یا کامپیوتر استفاده می کنند اطلاعات را به صورت کامل مشاهده می کنند اما عزیزانی که با تلفن همراه خود وارد سایت می شوند دیگر اطلاعات اضافه را مشاهده نمی کنند.

حیوانات را دسته بندی کنید

اگر می خواهید یک سایت مرتب داشته باشید که کاربران در هنگام مراجعه به آن سردرگم نشوند می توانید سایت را دسته بندی کنید.  ابتدا یک صفحه را به عنوان صفحه اصلی در نظر بگیرید و حتما به جذابیت و رنگ آن توجه کنید و سپس می توانید حیوانات را دسته بندی کنید مثلا یک قسمت هم برای حیوانات آبزی طراحی کنید. اطلاعاتی درباره سن، نژاد،  بیماری و یا هر نکته ای که گمان می کنید لازم است به بخش توضیحات اضافه کنید. شما می توانید توضیح دهید که این حیوان رژیم غذایی خاصی دارد و یا این که چگونه می توانند به او غذا بدهند و یا این که آن را تربیت کنند.

نماد اعتماد الکترونیکی تهیه کنید

سایت هایی که معتبر نیستند نماد اعتماد الکترونیکی ندارند یعنی اصلا قصدی برای گرفتن آن ندارند و معمولا افراد نیز به سایت هایی که این نماد را ندارند اعتماد نمی کنند اگر می خواهید اعتماد مشتری های خود را جلب کنید حتما باید این نماد را تهیه کنید. همکاران ما امکان ایجاد این سایت را فراهم می کنند.  در کنار آن باید امکان ثبت سفارش و خرید آنلاین را نیز برای مشتری های خود در نظر بگیرید. باید این نکته را متذکر شویم که این روز ها خیلی از خرید و فروش ها اینترنتی است و شما باید یک قسمت جدا برای ثبت سفارش طراحی کنید تا مشتری ها با یک حرکت خرید خود را ثبت کنند.

یک لیست از قیمت نیز تهیه کنید

سعی کنید در قسمت پایینی هر عکسی که از حیوان مورد نظر می گذارید قیمت آن را نیز بگذارید که فرد تمام اطلاعات را به صورت یک جا ببیند و در صورت تمایل آن را به سبد خرید خود اضافه کند. شما می توانید در کنار آن نیز لوازم مربوط به نگه داری آن حیوان را بفروشید پس یک قسمت برای این لوازم طراحی کنید و هر وسیله ای که گمان می کنید در طول نگه داری حیوان نیاز می شود را در سایت بفروشید . دقت کنید که خیلی از افراد اطلاعات زیادی درباره حیوان ها ندارند و نمی دانند که چگونه باید با آن ها رفتار کنند شما به عنوان یک متخصص در این زمینه حتما در یک بخش جدا به این نکات اشاره کنید و به این دوستان کمک کنید .

سوالات متداول را در نظر بگیرید

معمولا سایت های معتبر و محبوب یک قسمتی دارند که افراد در آن قسمت سوال می پرسند و متخصص ها پاسخ می دهند به هیچ عنوان از این نکته غافل نشوید‌ ‌.  در آخر نیز یک قسمت برای اطلاعات تماس در نظر بگیرید و چنان چه فروش حضوری دارید آدرس خود را یاد داشت کنید تا مشتری هایی که تمایل دارند به فروشگاه مراجعه کنند ، تماس بگیرند و یا این که به صورت اینترنتی خرید خود را انجام بدهند . ما تا جایی که زمان اجازه داد درباره طراحی سایت خرید و فروش حیوانات خانگی با یک دیگر صحبت کردیم. شما می توانید کار طراحی سایت خرید و فروش حیوانات خانگی خود را به ما بسپارید تا تیم ما به تمام این نکات رسیدگی کنند و بهترین کار را به شما می دهند. چنان چه شما با تیم ما همکاری کنید.

  • با یک تیم حرفه ای سر و کار دارید
  • یک سایت معتبر و حرفه ای تحویل می گیرید
  • قیمت مناسب یکی دیگر از ویژگی های کار کردن با تیم ما است پس وقت را هدر ندهید و همین حالا سایت خود را طراحی کنید.
تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!