طراحی سایت دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه

امروزه برای تعداد زیادی از کسب و کارهای مختلف، وجود یک فضای خاص که بتوانند در آن از نمونه کار های خود پرده بردارند و آن ها را به کاربران و افراد نشان دهند بسیار با اهمیت و ضروری می باشد. همانطور که می دانید با گسترش اینترنت و فضای مجازی و استفاده زیاد مردم از خدمات آنلاین، اهمیت طراحی حرفه ای سایت یک کسب و کار برای نمایش خدماتش بسیار ضروری شده است. در سال های اخیر تمامی حرفه ها اعم از کسب و کار های بزرگ یا کوچک برای جذب مشتری بیشتر و جلب توجه کاربران فضای مجازی به فکر ساختن و راه اندازی یک وب سایت برای خود هستند.

یکی از حرفه هایی که برای نشان دادن نمونه کار ها و خدمات خود بیش از سایر مشاغل به داشتن یک سایت نیازمند است، طراحان دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه می باشند. از این رو در این مقاله در خصوص اهمیت راه اندازی یک سایت دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه به شما خواهیم گفت همراه راهبرنت باشید.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

قبل از هر چیزی پیشنهاد ما به شما این است که به سایت رقیبان و همکاران خود سری بزنید و نقاط قوت و ضعف هر کدام را نت برداری نموده و در مرحله بعد به دنبال یک طراح یا تیمی طراحی سایت حرفه ای باشید. به خاطر داشته باشید که راه اندازی یک سایت برای فروشگاه یا کسب و کار خود، مانند افتتاح شعبه جدیدی از شما می باشد. نقاط قوت و ضعفی که در سایت های دیگر شناسایی نموده اید را در اختیار طراح سایت خود قرار دهید و از او بخواهید با توجه به این نکات سایت شما را طراحی و بهینه نماید.

در سایت های طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه کاربران توقع دارند نمونه کار ها، قیمت ها، زمان انجام پروژه ها و ... را به تفکیک و به وضوح در اختیار داشته باشند تا بتوانند مقایسه خوبی در این زمینه انجام دهند. در نهایت می توانند تصمیمی که از نظرشان بهترین تصمیم می باشد را اتخاذ نموده و کار را شروع نمایند.

نیاز های مهم در طراحی سایت دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه

 • سرمایه گذاری بسیار اندک.

در راه اندازی یک سایت دکوراسیون شما اغلب هزینه های یک فروشگاه فیزیکی را ندارید. مانند هزینه های اجاره، هزینه های استخدام، هزینه های دکور، هزینه های آب، برق، گاز و تلفن و ... . در نتیجه نیازی به سرمایه گذاری برای افتتاح این سایت ندارید. بنابراین سود بیشتری کسب خواهید نمود.

 • پاسخگویی بدون محدودیت.

شما با داشتن یک وب سایت طراحی دکوراسیون داخلی می توانید حتی در ساعاتی که تمامی مغازه ها و فروشگاه ها و پاساژ ها تعطیل هستند، فروش داشته باشید. شما می توانید به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته به سوالات و نیاز های کاربران پاسخ داده و خود را به درآمد نزدیک تر نمایید.

فضای داخلی سایت.

صفحات و فضای داخلی سایت شما علاوه بر نمایش نمونه کار ها، محصولات و ابزار کارتان، باید قسمت هایی برای پادکست های مهم، عکس های مرتبط، فیلم های اموزشی، اخبار مرتبط و ... داشته باشد. در این صورت شما در هر جستجویی که توسط کاربران در مرورگر ها انجام شود به عنوان نتیجه نمایش داده خواهید شد و این یعنی بدون هزینه تبلیغ انجام داده اید.

بنابراین در انتخاب مطالب، عکس ها، متون و ... که همگی به عنوان محتوای سایت شما هستند دقت کافی نمایید.

 • سرعت بارگذاری صفحات و پهنای باند زیاد.

انتخاب یک پهنای باند مناسب برای وب سایت طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه که بیشتر با عکس ها با کیفیت و فیلم های زیادی قرار است ساخته شود، بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا کاربران نمی توانند وقت زیادی را برای لود شدن یک عکس یا پادکست یا ویدئو تلف نمایند و به سرعت به سراغ سایت بعدی خواهند رفت.

سئو و بهینه سازی سایت خود را جدی بگیرید.

کاربران بسیار زیادی در فضای مجازی به دنبال سرچ یک عبارت ساده مانند " قیمت بازسازی خانه ... متری " یا " بهترین رنگ برای دکوراسیون داخلی " و ... ممکن است به سایت شما سر بزنند و همین بازدید ها در نهایت منجر به کسب درآمد خواهد شد. بنابراین سئو سایت خود را جدی گرفته و از طراحان سایت بخواهید که تمامی قوانین سئو و بهینه سازی سایت را در طول طراحی سایت رعایت نمایند. زیرا این کار باعث می شود، وب سایت شما به عنوان اولین نتیجه هر جستجو ای به کاربران نشان داده شود.

هدف از طراحی سایت دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه

در سایت های طراحی دکوراسیون و بازسازی می توانید پروژه هایی که در دست اقدام دارید یا به اتمام رسانده اید را به نمایش عموم قرار دهید. با این کار می توانید تمامی خدماتی که می توانید ارائه دهید را به سادگی و بدون توضیحات حوصله سر بر در اختیار کاربران قرار دهید.

ضمنا کاربران و مشتریان نیز با دیدن این عکس ها و ویدئو ها می توانند اعتماد بیشتری به شما کرده و برای عقد قرار داد زودتر تصمیم بگیرند.

در قسمتی از سایت، از کاربران خود بخواهید بعد از بازدید از سایت، خرید، اتمام پروژه و ... در مورد سایت و نحوه همکاری مجموعه و کارمندانتان، به شما امتیاز داده و نظرات و پیشنهادات مثبت و منفی خود را بیان نمایند. این عمل باعث می شود تعامل و اعتماد بیشتری بین کاربران به وجود می آید و همچنین شما می توانید در بهبود مجموعه خود اقداماتی را انجام دهید.

امکانات و قابلیت های مهم در طراحی سایت دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه

 1. معرفی تک تک محصولات و خدمات همراه با عکس و فیلم.

 2. طراحی صفحاتی مختص هر کاربر به عنوان پروفایل که هر کاربر بتواند به راحتی پروژه خود را در آن پیگیری نماید.
 3. امکان صدور پیش فاکتور.
 4. امکان پرداخت های امن بانکی.
 5. داشتن تعداد صفحات زیاد و کاربردی متناسب با نیاز صاحب کار.
 6. طراحی فرم هایی برای اخذ نمایندگی.
 7. طراحی صفحات اخبار و اطلاعات مربوط با هدف وب سایت.
 8. ایجاد صفحات پیشنهادات ویژه.
 9. ایجاد صفحه مربوط به گالری تصاویر / فیلم ها / پادکست ها و ... .

 

 

تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!