طراحی سایت طلا فروشی و جواهرات اختصاصی با امکانات دلخواه

با توجه به این که امروزه اغلب خرید و فروش ها در فضای مجازی انجام می شود همراه راهبرنت باشید . دارندگان کسب و کار های مختلف به فکر راه اندازی و طراحی وب سایت هایی از محصولاتشان افتاده اند. با طراحی وب سایت طلا فروشی و جواهرات اختصاصی به راحتی می توانید محصولات خود برای تمام افرادی که در اینترنت به دنبال خرید طلا و جواهرات هستند به نمایش بگذارید.

طراحی سایت طلا فروشی و جواهرات برای فروش بیشتر یک راه آسان و راحت برای جذب حداکثری مشتری می باشد. شما می توانید با کمک گرفتن از افراد و گروه های متخصص در این زمینه در مدت بسیار کوتاهی یک وب سایت برای فروش محصولات خود راه اندازی نمایید.

طراحی وب سایت طلا و جواهر آلات

برخی از کسب و کار ها مانند فروش طلا و جواهر، از قدیم تا به امروز از طرفداران زیادی برخوردار می باشد و در سال های گذشته به شیوه های مدرن تری در حال کسب درآمد می باشند. طراحی و ساخت سایت های اینترنتی طلا و جواهر فروشی یکی از اقدامات جدید برای افزایش فروش و افزایش مشتری در سال های اخیر بوده است. البته با توجه به اینکه برخی هنوز بر این باورند که خرید این گونه اجناس احتیاج به حضور فیزیکی دارد، ولی باز هم سایت های اینترنتی از سود زیادی برخوردار هستند.

امکانات سایت های طلا و جواهر فروشی

راه اندازی یک وب سایت فروش طلا و جواهر باید امکانات ویژه و مناسبی داشته باشد تا کاربران مجاب به خرید به صورت غیر حضوری شده و به آن ها اعتماد نمایند. اغلب این سایت ها برای دریافت آخرین قیمت طلا و جواهر یا سکه بسیار پر کاربرد هستند و اکثر مشتریان از طریق این وب سایت ها نیاز های این چنینی خود را بر طرف می نمایند. ولی صاحبان سایت های فروش طلا و جواهر به منظور فروش محصولات خود وب سایت را طراحی و راه اندازی می نمایند. بنا براین باید در طراحی سایت طلا فروشی باید از کلمات کلیدی خاص مشخص نمایید تا برای موتور های جستجو گر بهینه باشد. اگر طراحان سایت قوانین کلی طراحی سایت را به صورت دقیق اعمال نمایند، صاحبان کسب و کار شاهد فروش بیشتر محصولات خود خواهند بود.

سایت های فروش طلا و جواهر باید از امکانات زیر برخوردار باشند:

  • معرفی و بررسی محصولات موجود

همه می دانیم که تنوع در محصولات مربوط به طلا و جواهر در مقایسه با سایر محصولات بسیار زیادتر می باشد. کسب و کار های مرتبط با طلا و جواهر و سکه می بایست بتوانند تمامیه محصولات و اجناس خود را در وب سایتشان معرفی و کلیه مشخصاتش را عنوان نمایند.

بنابراین باید هر وب سایت فروش طلا امکاناتی داشته باشد که صاحبان آن بتوانند انواع اجناس خود را برای کاربران و مشتریان خود تعریف و معرفی نمایند. برای معرفی کالاهایی نظیر طلا و جواهر که در یک دسته بندی خاص قرار نمی گیرند باید وب سایت طوری طراحی شود که کالا ها دارای دسته بندی های مختلف مانند: دستبند ها، النگو، انگشتر، آویز، بچه گانه و ... باشند.

  • معرفی کلی برند و نام تجاری فروشنده طلا

معمولا افراد به دنبال برند خاصی برای خرید نیستند و فقط نام کالایی که می خواهند را در مرورگر ها سرچ می نمایند. به عنوان مثال یک کاربر فقط در مرور گر گوگل عبارت " النگوی بچگانه " را سرچ می نماید. در این سرچ انواع سایت ها نشان داده می شود. پس بهتر است مدیر سایت یا صاحب سایت بتواند در کنار نام محصول، نام تجاری خود را نیز ثبت نماید تا اگر منجر به فروش شد، نام تجاری سایت نیز در ذهن خریدار ماندگار شود.

لازم به ذکر است باید معرفی و تاریخچه نام تجاری و برند نیز در صفحه ای در سایت قرار بگیرد که قابل دیدن و خواندن باشد.

  • بررسی روند قیمت گذاری محصول

با توجه به این که در هنگام خرید به صورت حضوری، مشتری می تواند انواع سوال در مورد نحوه قیمت گذاری را از فروشنده بپرسد، در سایت های فروش اینترنتی نیز باید این امکان موجود باشد. یعنی در توضیحات هر محصول می بایست وزن محصول و نحوه قیمت گذاری آن ( مقدار درصد مالیات، مقدار درصد سود، مقدار درصد تخفیف، مقدار درصد ساخت طلا و ... ) را مشخصا توضیح دهید.

طراحی قسمتی از سایت برای مسکوکات

هر وب سایت طلا و جواهر فروشی باید قسمتی را برای فروش انواع سکه طراحی نماید. مسکوکات از تنوع زیادی برخوردار بوده و طرفداران زیادی دارد. سکه تمام بهار آزادی یا امامی، سکه نیم بهای آزادی، ربع سکه بهار آزادی در سال های ساخت مختلف، سکه های پارسیان در گرم های مختلف، سکه های گرمی و ... .

این محصولات معمولا دارای قیمت ثابتی هستند ولی حتما روزانه باید تغییر داده و به روز شوند.

در تمامی صفحات سایت باید تاریخ آخرین تغییرات قیمتی درج شود.

  • طراحی قسمتی از سایت برای محصولات شمش

دسته ای از محصولات طلا فروش مربوط به شمش ها می شود که در اوزان مختلف قابل فروش هستند. اگر محصولات شمشی هم برای فروش دارید هرگز از طراحی این غافل نشوید، زیرا رقبای کمتری دارید.

  • محصولات باید بر اساس نوع دسته شده و قابل جستجو باشند.

در طراحی سایت طلا فروش و جواهرات اختصاصی می بایست کلیه محصولات طبق دسته بندی های خاص و مرتبط قرار گرفته شوند و قابل جستجو کردن باشند.

  • قسمتی از سایت را برای ثبت نظرات کاربران در نظر بگیرد.

این قسمت باعث می شود اعتماد بیشتری بین کاربران ایجاد شود.

  • اجازه دهید کاربران به سایت شما از هر لحاظ امتیاز دهند.

کاربران می توانند از نظر کیفیت محصول، اختصاصی بودن طرح، نحوه ارسال، نحوه پرداخت و ... امتیاز خود را ارائه نموده و به شما در ارائه خدمات کمک بهتری نمایند.

  • هر کاربر می بایست دارای یک پروفایل شخصی باشد.

  • اجناس توسط کاربران قابل اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی باشد.

این موضوع کمک زیادی به تبلیغات شما خواهد نمود.

  • هر کاربر در سایت های طلا و جواهر فروشی باید بتواند لیست علاقه مندی برای خود تهیه و نگه داری نماید.

 

تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!