طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با بروز ترین امکانات

امروزه یکی از مهم ترین نیاز های ورود به دنیای پر رقابت فروش و کسب و کار آنلاین، داشتن یک وب سایت کاربردی می باشد. داشتن وب سایت در دنیای مجازی، همانند یک کارت ویزیت آنلاین می باشد که همواره به معرفی شما می پردازد. زیرا فروشگاه ها و کسب و کار های آنلاین با تعداد بیشمار و غیر قابل شمارشی رو به رو می باشد.

سایت های فروشگاهی اختصاصی اگر با امکانات به روز و متنوعی همراه باشد و تمرکز ویژه ای بر محتوا و تعامل با کاربران باشد، می تواند به تنهایی بخش عظیمی از کسب و کار دنیای دیجیتالی را به دوش بکشد. برای این منظور تنها کافی است طراحی سایت خود را به شخص یا گروهی حرفه ای بسپارید تا تمامی اصول را در پیاده سازی این سرویس ها رعایت نمایند. در نتیجه شما در مدت زمان کوتاهی صاحب برند و فروشگاه اختصاصی خود خواهید شد.

کاربران و مشتریان در دنیای الکترونیک یا دنیای مجازی روز به روز در حال افزایش می باشند و صاحبین کسب و کار های حتی کوچک با راه اندازی و طراحی  سایت، به طرز هوشمندانه ای محصولات و خدمات خود را در معرض دید و فروش می گذارند. تمام وب اپلیکیشن ها باعث می شوند که بیزینس شما با امکان ساده تری با کاربران در تعامل باشد.

طراحی یک سایت اختصاصی

شما می توانید طراحی سایت خود را با آخرین روش ها و بالاترین کیفیت ممکن توسط اشخاص مجرب و حرفه ای طراحی و راه اندازی نمایید. سعی نمایید ساختار وب سایتتان طوری باشد که همواره قابل توسعه و گسترش یافتن باشد. طراحی وب سایت همانند احداث و افتتاح یک شعبه جدید از کسب و کارتان می باشد فقط با این تفاوت که شما اکثر هزینه ها مانند اجاره بها، آب و برق و تلفن، حقوق و دستمزد و ... را نداشته و می توانید به صورت 24 ساعته به تبلیغ، توضیح، معرفی و فروش محصولات و خدمات خود بپردازید. بنابراین باید برای طراحی وب سایت فروشگاهی اختصاصی خود حساسیت زیادی به خرج دهید. وقتی یک وب سایت قوی و عالی داشته باشید قطعا فروش به مراتب بیشتری خواهید داشت.

سعی نمایید در طراحی وب سایت اختصاصی خود از عناصر مهم و مناسب بصری و قوانین روانشناسی در خرید و فروش و تبلیغات درست استفاده نمایید.

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی اختصاصی

در هر ساعت از شبانه روز میلیون ها سرچ در دنیای مجازی توسط موتور های جستجو گر گوگل و ... توسط کاربران انجام می شود. اگر بتوانید وب سایت خود را در بالاترین رده های نتایج این جستجوگران قرار دهید، تاثیر بسیار زیادی در بیشتر شدن بازدید و در نتیجه فروش بیشتر خواهد داشت. سئو یا همان بهینه سازی سایت به رفع این مشکل می پردازد.

برای راه اندازی و ایجاد یک کسب و کار آنلاین، باید در طراحی سایت و تولید محتوا و بارگزاری مطالب و عکس ها نهایت تلاش خود را انجام دهید که طبق اصول و قوانین این کار پیش روی نمایید. در این صورت سایتتان از نظر مرور گر های جستجو مانند گوگل و ... مناسب به نظر می رسد و در سرچ های مختلف جزو اولین نتایج به بازدید کنندگان ارائه و معرفی خواهد شد.

برخی از ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با بروز ترین امکانات

برای راه اندازی یک وب سایت اختصاصی بی نقص و موفق باید از افراد یا گروه هایی کمک بگیرید که اقدامات زیر را انجام دهند:

 • طراحی سایت را تحت الگو های پیشرفته شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت انجام دهند.
 • از سرور های قوی و پر سرعت، بدون محدودیت در پهنای باند استفاده نمایند.
 • طراحی سایت را کاملا به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما انجام دهد.
 •  طراحی سایت را متناسب با محصولات و خدمات قابل ارائه کسب کار شما انجام دهد.
 • طراحی سایت را با قابلیت گسترس و اضافه نمودن امکانات جدید انجام دهد.
 • کار سئو و بهینه سازی سایت را نیز به صورت حرفه ای بر عهده بگیرد.
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش کامل داشته باشد.
 • در طراحی سایت از بروز ترین روش ها و افزونه ها برای ایجاد بهترین امکانات استفاده نماید.
 • آنالیز کردن وب سایت را در جستجوگران مختلف انجام دهد.
 • امنیت تراکنش های مالی را با اختصاص سرتیفیکیت های معتبر بر عهده بگیرد.
 • اقدامات لازم برای دریافت انواع تاییدیه ها، مجوز ها، نماد های اعتماد الکترونیک و ... را انجام دهد.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با بروز ترین امکانات

وقتی یک وب سایت اختصاصی برای فروشگاه خود راه اندازی می نمایید، مزایای زیادی را کسب خواهید نمود که در زیر به آن ها اشاره خواهد شد:

سرمایه اولیه

شما در راه اندازی یک وب سایت اختصاصی فروشگاهی نیازی به سرمایه گذاری زیاد یا پیدا نمودن سرمایه گذار ندارید. در این صورت با هزینه ای اندک می توانید کسب و کاری جدید را آغاز نموده و از سود بالایی با فروش محصولات خود برخوردار شوید.

ارائه خدمات شبانه روزی

شما می توانید در ساعاتی که تمامی فروشگاه های فیزیکی تعطیل هستند، به فروش بپردازید و سود کسب نمایید.

حذف هزینه ها

با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین، یعنی شما یک شعبه جدید را افتتاح نموده اید ولی شما نیازی به اجاره یا خرید مکان جدید ندارید، نیازی به پرداخت هزینه های آب، برق، تلفن و گاز ندارید، نیازی به استخدام نیرو های جدید برای فروش، بازاریابی، خدماتی و ... ندارید، نیازی به هزینه های دکور، نظافت های دوره ای محل ندارید، نیازی به پرداخت مالیات های مختلف ندارید. بنابراین با حذف هزینه های اضافی شما در اصل سود بیشتری از هر فروش خواهید داشت.

افزایش مشتریان

شما با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین می توانید به حجم گسترده ای از مشتریان دست پیدا نمایید. در صورتی که یک فروشگاه فیزیکی نهایتا مشتریان ثابتی برای خود دست و پا می کند.

افزایش کیفیت نه کمیت

شما با استفاده از نظرات کاربران و مشتریان می توانید محصولات بهتر خود را شناسایی کرده و کیفیت آن ها را بالا تر ببرید. در نتیجه با افزایش کیفیت محصولات به سود بیشتری دست پیدا خواهید نمود.

 

تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!