طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر و تجهیزات اداری

اگر شما یک فروشگاه برای کامپیوتر و تجهیزات اداری دارید و دیگر تنها به خرید و فروش حضوری قانع نیستید و قصد طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر و تجهیزات اداری خود را دارید با راهبرنت همراه باشید . شما بهترین تصمیم را گرفته اید این روز ها دیگر افراد کم تر به صورت حضوری خرید خود را انجام می دهند. این روز ها افراد حتی برای روشن و یا خاموش کردن ماشین لباس شویی خود از تلفن همراه خود استفاده می کنند و این طبیعی است که هر کسی به هر کسب و کاری مشغول بوده است شکل تازه ای به کسب و کار خود بدهد. شما می توانید یک فروشگاه کوچک  درست کنید و آن را به خانه ی همه ی مردم ببرید و به وسیله ی آن تمام اجناس خود را به مشتری ها معرفی کنید و در آخر نیز محصولات خود را به آن ها بفروشید این گونه شما دو فروشگاه دارید و یا این که حتی می توانید بدون این که اجاره ی فروشگاهی را بدهید تنها به فروش اینترنتی و از طریق سایت بپردازید اگر قصد دارید بیش تر درباره طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر و تجهیزات اداری بدانید تا انتهای این مقاله را با دقت بخوانید.

از قدرت کلمات غافل نشوید

هیج دقت قدرت کلمات را دست کم نگیرید اگر می خواهید یک سایت موفق داشته باشید که به وسیله ی آن کار کامپیوتر و یا دیگر تجهیزات اداری بفروشید باید به نکات ریز زیادی توجه کنید. اولین نکته این است که شما باید بهتر دیده شوید. شما باید به گونه ای در طراحی سایت اقدام کنید که هر کسی که به مرور گر ها مراجعه کرد شما را ببیند. این دیده شدن به همین راحتی ها هم نیست هزاران نفر در این زمینه فعالیت می کنند و از قضا افراد زیادی هم سایت دارند شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا زمانی که کاربر وارد گوگل می شود شما جز چندین سایت اول باشید. معمولا سایت هایی که معتبر هستند و کاربران زیادی به آن ها مراجعه می کنند در رده های اول هستند. بخش اعظمی از این موفق بودن در گرو کلمات کلیدی است.  شما باید بدانید که از چه کلمه ای یا کلماتی استفاده کنید که به کلمات سرچ شده توسط کاربر نزدیک باشد. علاوه بر این می توانید از گوگل برای بهتر دیده شدن کمک بگیرید اما خب برای آن باید مقداری هزینه کنید. شما مقداری هزینه می کنید اما در عوض بهتر دیده می شوید و به سود بیش تر می رسید.

زمان زیادی برای صفحه‌ های سایت بگذارید

شما می توانید یک صفحه به عنوان صفحه اصلی در نظر بگیرید و در آن فروشگاه خود را معرفی کنید و از طریق آن یک لیست از تمام موجودی فروشگاه خود در آن قرار دهید. از آن جایی که معمولا مشتری یا همان کاربر اطلاعاتی درباره موجودی های سایت یا همان فروشگاه شما می خواهید شما باید یک لیست تهیه کنید و سپس برای وسیله ها با مدل و برند های مختلف را در بخش های مختلف قرار دهید تا فرد بتواند به راحتی تمام اجناس را ببیند و آن ها را با یک دیگر مقایسه کنید. لازم به ذکر است که معمولا سایت ها و پیج هایی محبوب هستند که اطلاعات درست و دقیقی به کاربر می دهند. سعی کنید تمام مشخصات محصولات خود را در توضیحات اضافه کنید. این گونه خریدار به عنوان راهنما از اطلاعات شما استفاده می کند و حتی ممکن است زمانی که برخی افراد قصد خرید ندارند هم با خواندن توضیحات شما تشویق به خرید شوند پس حتما درباره محصولات  توضیح بنویسید و یا این که در یک بخش جدا گانه درباره برند های جدا توضیح بدهید.

راهنمای مشتری های خود باشید

همان گونه که در بخش قبل گفتیم سعی کنید درباره بهترین برند ، ارزان ترین برند ها و گاهی نکات درباره اصلی و یا تقلبی بودن وسایل اطلاعاتی در اختیار مشتری قرار دهید ما به شما قول  می دهیم که مشتری حتی برای بالا بردن اطلاعات عمومی به سایت شما مراجعه کند. کم ترین لطف این قضیه این است که بازدید سایت شما بالامی رود و بعد ها نیز کاربر مورد نظر برای خرید شما را انتخاب می کند. به سرعت سایت هم توجه کنید این روز ها افراد زمان کمی را صرف هر چیزی می کنند و اگر سایت شما چند ثانیه دیر تر اپلود شود فرد سایت شما را ترک می کند و این کلی به ضرر شما است پس حتما به این نکته نیز توجه کنید و از سرور های مخصوص استفاده کنید.

خرید را برای کاربران راحت کنید

هر چه خرید راحت تر باشد و از خرید قبلی راضی باشد بار دیگر هم به سایت شما مراجعه می کند. شما باید قسمتی را برای درج قیمت در نظر بگیرید.  می توانید عکس از تمام محصولات خود در سایت بگذارید و در قسمت زیر عکس هم اطلاعاتی درباره برند، ضمانت، طریقه مصرف و دیگر اطلاعات را در زیر عکس درج کنید و قیمت را نیز مشخص کنید تا مشتری راحت قیمت را مشاهده کند و در صورت تمایل خرید خود را ثبت کند. علاوه بر این نیز باید یک بخش برای ثبت سفارش در نظر بگیرید. حواستان باشد شما قرار است که کاربر را به مشتری تحویل کنید و هر چه به راحتی مشتری بیش تر اهمیت بدهید آن ها نه تنها بار دیگر از شما خرید می کنند بلکه سایت شما را نیز به دیگران معرفی می کنند اگر می خواهید طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر و تجهیزات اداری خود را به صورت حرفه ای انجام بدهید کار را به همکاران ما بسپارید آن ها تمام این نکات را می دانند و به تمام آن ها مسلط هستند علاوه بر آن از نظر کارشناس ها در طراحی و رنگ بندی سایت کمک می گیرند و تمام تلاش خود را می کنند تا این سایت ها را با مناسب ترین قیمت به شما تحویل بدهند.

  • همکاری با حرفه ای ها
  • تحویل کار با ضمانت
  • و غیره از دیگر مزایای همکاری با همکاران ما است.
تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!