طراحی سایت و اپلیکیشن سفارش غذا

قطعا همه ی ما می دانیم که غذا چه قدر مهم است و هر کسب و کاری که به شکم ختم می شود چه قدر درآمد دارد و کسی که به آن کار مشغول است چه قدر می تواند از طریق آن سرمایه به جیب بزند. اگر شما نیز می خواهید سر و شکل تازه ای به کسب و کار خود ببخشید راهبرنت را در این مقاله همراهی کنید. همان قدر که غذا و نیاز به خوراک مهم است این روز ها تکنولوژی نیز مهم است و اینترنت مهم تر می شود . تقریبا می توان گفت که تمام کار های بشر با کمک گوشی انجام می شود و اگر خود را با شرایط وقف ندهید خیلی زود از چرخه خارج می شوید. اگر می خواهید شکل تازه ای به کار خود ببخشید و علاوه بر رستوران و تهیه ی غذا ی حضوری به صورت اینترنتی نیز غذا بفروشید. شما باید به فکر طراحی سایت و اپلیکیشن سفارش غذا باشید. از این طریق می توانید کار خود را به افراد بیش تری معرفی کنید و غذا های خود را به میلیون ها افراد معرفی کنید و از آن لذت ها برای مشتری ها بفرستید.

با یک تیم حرفه ای کار کنید

اگر برای طراحی سایت و اپلیکیشن سفارش غذا به سراغ حرفه ای ها بروید آن ها یک سایت متناسب با نیاز شما به مشتری تحویل می دهند. یکی دیگر از نکاتی که برای طراحی سایت و اپلیکیشن سفارش غذا خیلی مهم است تولید محتوا است.  البته تولید محتوا در هر کاری مهم است. کلمات در هر کاری بسیار قدرت مند هستند شما باید به صورت حرفه ای و اصولی تولید محتوا کنید تا زمانی که کاربر وارد گوگل می شود و کلمه ای را سرچ می کند مرور گر گوگل فورا سایت شما را بالا می رود و به کاربر نشان می دهد. قطعا می دانید که به غیر از شما افراد زیادی به طراحی سایت فکر کرده اند و سایت های زیادی در حال حاضر شروع به فعالیت کرده اند شما بعد از این که تولید محتوای اصلی انجام دادید می توانید از گوگل اعتبار بخرید تا گوگل سایت شما را در رده ی بالا نشان بدهد. لازم به ذکر است که افراد بیش تر به چندین سایتی که در رده های اول هستند اعتماد می کنند و کار خود را به وسیله ی همین سایت ها راه می اندازند.

بخش های ویژه و جدا طراحی کنید

دقت کنید که شما قرار است یک سایت و اپلیکیشنی طراحی کنید که مشتری را تحریک کند. و این غذا ها نباید بهم ریخته باشند یک قسمت برای کباب ها ، فست فود، سالاد ها، سوپ ها و دسر ها قرار بدهید. شما می توانید تمام غذا ها را در هر دسته ی مخصوص قرار بدهید و یک بخش نیز برای غذا های دریایی طراحی کنید. قطعا نباید عزیزانی را که به غذا های دریایی علاقه مند هستند و یا این که طرفدار غذا های خارجی هستند را فراموش کنید باید قسمت های جدایی را نیز برای آن ها طراحی کنید. این گونه دیگر مشتری گیج نمی شود و دقیقا همان چیزی را که می خواهد سفارش می دهد و در صورت تمایل به بخش های مختلف سر می زند و آن ها را نیز به سبد خرید خود اضافه می کند.  ما در بخش بعد به نکاتی درباره عکاسی از غذا ها می پردازیم پس با ما همراه باشید.

وسوسه کننده عکاس کنید

شایان ذکر است که بیش تر پول شما قرار است که از گرسنه شدن مشتری ها تامین شود و شما باید بیش تر تمرکز خود را برای عکاسی از غذا ها بگذارید.  دیزاین مناسب و عکاسی درست به اندازه ی طعم غذا مهم است. حتما در بخش اصلی و صفحه ی اصلی سایت به نور و بازی رنگ ها توجه کنید زیرا شما قرار است با اشتهای مشتری بازی کنید هرچه عکس غذا های شما وسوسه انگیز تر باشد قطعا مشتری های بیش تری دارید و پول بیش تری به جیب می زنید. برای اپلیکیشن خود نیز باید از رنگ های وسوسه کننده و خوبی استفاده کنید.  سعی کنید اپلیکیشن خود را به گونه ای انتخاب کنید که قبلا کسی این کار را نکرده است سعی کنید همیشه خاص باشید.

قسمت ثبت سفارش را جدا طراحی کنید

شما می توانید همانند رستوران یک فضای مخصوص برای سفارش غذا و صندوق طراحی کنید و یک چیز خاص داشته باشید و هم این که می توانید ثبت سفارش را در پایین هر عکس قرار بدهید تا دیگر مشتری برای سفارش معطل نشود و یا این که مجبور نباشد که برای ثبت سفارش به قسمت دیگری برود در آخر انتخاب با خود شما است.  علاوه بر این یک نکته ی مهم دیگری وجود دارد و آن این است که شما باید قیمت هر غذا را یادداشت کنید تا مشتری قیمت غذا را ببینید و در صورت تمایل آن را سفارش بدهد.

سریع باشید

شما می توانید نوشابه ،ماست و یا سالاد را با تخفیف به مشتری عرضه کنید و یا این که در روز های خاص بر روی برخی غذا ها تخفیف بگذارید و یا این که در صورت تمایل مواد اولیه ی یک غذا را در پایین عکس و اسم آن بگذارید و یا این که یک تاریخچه ی کوچک از غذا های خاص در سایت و یا اپلیکیشن خود داشته باشید. دقت کنید که تمام این نکات ریز می توانند در موفقیت سایت شما دخیل باشند.  به عنوان نکته ی آخر نیز باید خدمتتان عرض کنیم که غذا مانند لباس نیست که زمان رسیدن آن مهم نباشد غذا ممکن است سرد شود و یا این که مشتری صبر خود را از دست بدهد شما باید تمام تلاش خود را کنید تا یک پیک سریع داشته باشید اگر می خواهید تمام این گزینه ها را در کنار یک دیگر داشته باشید می توانید به همکاران ما اعتماد کنید زیرا

  • همکاران ما به صورت حرفه ای و با خلاقیت تمام کار می کنند‌.
  • تلاش می کنند تا بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت به مشتری ارائه بدهند.
تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!