درآمد بیشتر با طراحی سایت فروش موبایل

درآمد بیشتر با طراحی سایت فروش موبایل موبایل یا همان تلفن همراه به  دلیل تنوع و وسعت و گستردگی منحصر بفرد آن بیشترین مراجعه کنندگان به سایت های مربوطه به آن را دارد . می توان گفت کمتر کشور دارای فناوری تولید و ساخت گوشی های موبایل و تبلت است که دستی در تولید و عرضه به بازارهای جهانی نداشته باشد . به همین دلیل این محصول از تنوع خاصی برخوردار است که تقریباً مشابه آن محصول دیگری نیست .با راهبرنت همراه باشید.

بازار داخلی

کشور ایران دارای بازار خاص و قابل توجه در عرضۀ متنوع گوشی های موبایل است . به همین دلیل شناخت و آشنایی با انواع آنها که به جسارت می توان گفت درهر ساعت و لحظه ای نوع جدیدی به بازار فروش وارد می گردد نیاز به شبکه های پیشرفته اطلاع رسانی دارد که عموماً با نام سایت شناخته می شوند .

با اطمینان می توان گفت در وهلۀ اول با رفتن به پاساژها و مراکز فروش نمی توانیم اطلاعات لازم و کافی را به دست آوریم پس ، دراختیار داشتن یک سایت اطلاع رسانی ضروری و از الزامات اینکار است. فروشندگان و صاحبان فروشگاه های موبایل ، تبلت و لوازم جانبی آنها بی شک قادر نیستند جوابگوی صدها مراجعه کننده و جویندگان برای خرید گوشی موبایل موردنیازشان باشد . دارنده یک سایت فروش موبایل می تواند تمامی اطلاعاتی را که درنظر دارد دراختیار متقاضیان بگذارد و به کلیه نقاط مورد نظرش در تمامی ساعات شبانه روز برساند .

یک سایت ۲۴ ساعته

درحال حاضر داشتن یک سایت فروش موبایل بدیهی است ، و فقط بحث ، درخصوص چگونگی آن سایت است هرسایتی درواقع یک شعبه ۲۴ ساعته و شبانه روزی در سراسر نقاط کشورمان است . همانطور که یک سایت قدرتمند در سئو و  در ارائه اطلاعات بروز شده می تواند نظر صدها و هزاران مشتری بالقوه را به فروشگاه شما جهت خرید محصول موردنظرش جلب نماید و از این طریق یک مشتری دائمی برای شما فراهم آورد ، یک سایت ضعیف و بی کیفیت تمامی زحمات و سرمایه گذاری های شما را به باد خواهد داد . پس می بایست به این نکتۀ بسیار مهم توجه داشته باشیم که طراحی سایتمان را به دست چه شخصی یا گروهی می دهیم . بهترین راهنمای ما برای انتخاب طراح سایتمان می تواند طراحی های انجام شده و یا به عبارتی رزومه طراح سایت است . پشتیبانی دائمی سایت

نکته ای مهم :

شروع و انجام طراحی یک سایت به این معنی نیست که وقتی سایت مورد نظرمان انجام و تحویل داده شد ، کارخاتمه یافته . بلکه هرسایتی می بایست دائماً و به صورت برنامه ریزی شده ، به اصطلاح ریدیزاین یا بازطراحی شود. سایت شما می بایست به روز باشد و توسط یک شخص یا تیم متخصص اطلاعاتی که توسط مدیر فروشگاه موبایل و تیم فروش فروشگاه به آنها داده شده است را در صفحه مناسب آن قرارداده و اطلاعات قدیمی و از رده خارج شده را حذف نمایند .

با رقیبان هم صنف چه کنیم ؟

به این مطلب نیز توجه داشته باشید که شما با رقیبان بسیار کوشا و جدّی روبرو هستید و آنها نیز تمامی تلاش خود را به خرج می دهند تا متقاضیان گوشی های همراه و تبلت را که ازطریق موتورهای جستجو به آنها پیشنهاد می گردد را به طرف خود جلب نمایند . پس نحوه ، میزان و به روز بودن اطلاعات در سایت شما ، ارائه مناسبترین قیمت و زیبائی های بصری یک سایت فروش موبایل بسیار اهمیت دارد .

نکته ای لطیف

در اینجا جا دارد تا به شرکت راهبرنت  اشاره کنیم که متولی راه اندازی سایت های اطلاع رسانی است 

مهمترین پارامترها و آیتم ها جهت درج در سایت های فروش موبایل ،  بازاریابی اینترنتی است 

ارائه ویژگی های فنی موبایل با طرح جزئیات آن

اطمینان داشته باشید مراجعه کنندگان به سایت شما ، برای کسب و اخذ اطلاعات دقیق و مهم به سایت های دیگر هم مراجعه خواهند کرد و به دنبال اطلاعات بیشتری هستند و یا اینکه می خواهند در مقام مقایسه برآیند . دادن اطلاعات دقیق و به روز و بدون اضافه گوئی ها از نکات با اهمیت در یک سایت است که درصورت رعایت دقیق این مطالب به سایت شما به عنوان یک سایت معتبر و مورد اطمینان فروش موبایل نگاه خواهند کرد و درغیر این صورت سایتی خواهد بود که دارای اطلاعات غلط و قدیمی با اضافه گوئی های بی مورد است .

ارائه اطلاعات با جزئیات و ایجاد جدول های مقایسه ای  

همانطور که گفته شد ، مراجعه کنندگان به سایت های شما ، مطمئن باشید جهت مقایسه گوشی های موردنظرشان به سایت های دیگر نیز مراجعه خواهند کرد پس چه خوب است ارائه اطلاعات موردنظرتان به صورت مقایسه ای در بخشی از سایت طراحی شود و مراجعه کنندگان با دراختیار داشتن اطلاعات صحیح از گوشی های مشابه قادر به مقایسه کردن باشند و البته از صحت اطلاعات مورد مقایسه اطمینان کامل داشته باشند و در دیگر نیازی برای مراجعه به سایت های دیگر نداشته باشند تا خدای ناکرده در تله بازار گرمی ها نیفتند .

نظرخواهی از مشتریان و مراجعه کنندگان به سایت خودتان

در سایتتان بخشی  را قراردهید که مشتریان و مراجعه کنندگان  به سایت قادر باشند نظراتشان را به راحتی دراختیار شما قراردهند و حتی به سایت شما از جهت گوناگون امتیاز بدهند . این موضوع سودهایی را برای شما به همراه خواهد داشت که شرح آنها مقاله ای جدا نیاز دارد . چنانچه شما صادقانه با نظرات ، انتقادات و پیشنهادات ارائه شده برخورد نمایید اطمینان داشته باشید قدم های مهمّی در راه پیشرفت خواهید برداشت .

یک گالری با رنگ بندی های شاد و زیبا از گوشی های موبایل  

تمامی تلاش خود را مصروف دارید تا آنچه به مراجعه کنندگان سایت شرح می دهید ، بتوانند با چشمان خود ببینند . اگر عکس های مناسبی از گوشی های موردنظرتان ندارید ، توسط یک عکاس متخصص محصولات صنعتی از زوایای گوناگون عکاسی کنید و به اصطلاح با گشاده دستی آنها را دراختیار دید  مشتریان بگذارید .

ارائه اطلاعات با پخش فیلم های ویدئو  

شما می توانید آنچه را دربخش ارائه عکس گوشی ها به معرض نمایش گذاشتید به صورت ویدئو در محیطی زیبا ، یا در فروشگاهتان و امثال آنها ضبط کنید و در این بخش ارائه نمایید تا مشتریان را بیشتر از پیش با گوشی های موردنظرتان آشنا نمایید .

بخش اخبار

ارائه آخرین اخبار گوشی های همراه و گوشی های موبایل که بزودی بازار فروش عرضه خواهند شد می تواند به کیفیت سایت شما اضافه کند .

در ادامه به پاره ای از ویژگی های خاصی که یک سایت فروش موبایل باید داشته باشد اشاره می شود :

  • یک سایت باید به نحوی طراحی شود که درکنار ارائه اطلاعات فنی از زیبائی های بصری برخوردار باشد .
  • یک سایت باید دارای امکانات خاصی باشد تا تمامی گوشی های همراه قادر باشند با این سایت ارتباط برقرار کنند .
  • یک سایت باید دارای امکانات ویرایشی توسط مدیران سایت باشد تا آنها قادر باشند اطلاعات وارد شده در سایت را ویرایش کرده و یا پاسخگوی سؤلات مشتریان باشد .
  • یک سایت باید راه های ارتباطی خودش با مشتریان را آسان نماید و مشتریان بتوانند ازطریق کانال های موجود مانند تلفن ، ایمیل ، سایت فروشگاهی و دیگر ابزارها مانند تلگرام ، اینستاگرام ، وات ساپ ارتباط برقرار کنند .
  • سرعت بالا

یک سایت باید به نحوی باشد تا مشتریان و علاقمندان به این سایت با بالاترین یا بهترین سرعت ممکن با سایت ارتباط برقرارکنند .

در پایان این نکته را یادآور می شویم که در چگونگی و کیفیت سایت فروش موبایل شما رقیبان جدّی دارید ، پس در میزان هزینه طراحی و ساخت آن دریغ نکنید .

ʐ åÇ :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!