طراحی و توسعه نرم افزار


طراحی و توسعه نرم‌افزار تحت وب یک فرآیند چالش‌برانگیز و جذاب است که برای ایجاد برنامه‌های کاربردی و وب‌سایت‌ها به‌کار می‌رود. این فرآیند شامل مراحل مختلفی است که از تحلیل نیازمندی‌ها، طراحی رابط کاربری، توسعه نرم‌افزار، تست و ارزیابی، مستندسازی و راه‌اندازی تشکیل می‌شود. همچنین، پشتیبانی، نگهداری و بهبود مداوم نرم‌افزار از جمله مسائل مهمی هستند که برای بهترین تجربه کاربری ارائه‌شده از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. از طریق استفاده از زبان‌ها و فریم‌ورک‌های متنوع برنامه‌نویسی، تیم‌های توسعه‌دهنده می‌توانند نرم‌افزارهای تحت وبی با قابلیت‌ها و عملکردهای گوناگون ایجاد کنند. همچنین، توجه به نیازها و ترجیحات کاربران، از جمله عوامل کلیدی در ایجاد تجربه کاربری بهتر و مؤثر است. شرکت راهبر در طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب و وب سایت های اینترنتی خود از تکنولوژی های زیر بهره برداری مینماید :

 

sql server

UI/UX Design

ADOBE XD, FIGMA, SKETCH, illustrator, PHOTOSHOP, 

.net

Front-End

HTML5, CSS3, JS, BOOTSTRAP, REACT, VUE JS

sql server

Back-End

ASP.NET CORE, NODE JS, REACT NATIVE, JAVA

sql server

DataBase

SQLSERVER, POSTGRESQL, MONGODB, REDISCACHE, ORACLE

.net

Mobility

iOS, Android, React Native, Flutter, Xamarin

sql server

Testing

Selenium, TestComplete, BrowserStack, OWASP ZAP

sql server

Hosting & Cloud

CDN, Windows server, cloud linux, nginx, smartermail

sql server

Project Flow

agile, taskulu, azure tfs, github, scrum

راهکارهای سازمانی شرکت راهبر


 

راهکاری در جهت نظارت بر عملکرد سازمان

در تمامی مجموعه های دولتی و خصوصی ، مدیران فعال و هوشمند همیشه به دنبال رفع عیب یا نقص کار مجموعه خود می باشند تا بتوانند رضایت حداکثری مراجعین ، مصرف کنندگان و ارباب رجوع های سازمان یا  شرکت خود را جلب نمایند.

در این سامانه فرد مراجعه کننده می تواند با طرح شکایت ، تذکر ، پیشنهاد و یا انتقاد نسبت به ورود اطلاعات فرم اقدام نموده و پس از دریافت کد رهگیری در هنگام اطلاع رسانی از طریق پیامک، به سامانه مراجعه نماید.

مدیر شکایات پس از دریافت شکایت می تواند فرم مربوطه را به واحدهای درون سازمانی که قبلا ایجاد نموده، ارسال و با تعیین مهلت پاسخگویی ، نسبت به دریافت جواب از آنان اقدام نماید. در صورت قانع کننده بودن جواب می تواند شکایات را بسته و پاسخ نهایی برای کاربر ارسال نماید. در طول یک شکایت ممکن است یک فرم بارها و بارها ارجاع شود .

قابلیت های نرم افزار :

۱.قابلیت ثبت شکایت از طرف افراد از طریق سایت وب سازمان

۲.امکان ثبت پیام های رسیده از طریق پیام کوتاه، نامه، فکس، تلفن، ایمیل و حضوری

۳.امکان پیوست مدارک مربوطه با قالبهای مختلف

۴.قابلیت اطلاع رسانی و ارسال پیام برای افراد از طریق پیام کوتاه، پست الکترونیک و اتوماسیون اداری

۵.گروه بندی پیامها بر اساس نوع پیام (شکایت، انتقاد، گزارش، تقدیر، پیشنهاد)

۶.گروه بندی پیامها بر اساس موضوع به صورت درختی بر اساس ساختار موضوعات سازمان

۷.امکان تعریف واحدهای سازمان

۸.امكان ارجاع پيامها به واحدهاي مربوطه

۹.امکان تعیین مهلت پاسخ به شکایات، انتقادات و پیشنهادات مطرح شده

۱۰.امکان کنترل سوابق پیام های دریافتی

۱۱.امكان يادآوري جهت پاسخ به پيامها

۱۲.امکان ارسال خودکار پرونده به مراجع و واحدهای سازمانی بر اساس موضوع پرونده

۱۳.امکان اولویت بندی شکایات

۱۴. ارایه گزارشات پیشرفته مدیریتی در داشبورد مدیر

۱۵. امکان نظر سنجی نهایی از کاربر و دریافت میزان رضایت وی از جوابیه ارایه شده .

راهکاری در جهت احترام به وقت مراجعین

امروزه با گذشت زمان انسان توانسته است از پیشرفت سریع تکنولوژی در زندگی روزمره خویش استفاده کند. شاید این مشکل وجود داشته باشد که همه روزه تماس های متعدد با شما گرفته می شود که نوبتی از شما بگیرند تا در آن تاریخ به شما مراجعه شود حتی اگر مشتریان شما زیاد باشند کار به مراجعه حضوری برای گرفتن نوبت و یا رزرو هم کشیده می شود و شما از انبوهی از این تماس ها  و مراجعه ها خسته می شوید اما با نرم افزار نوبت دهی و رزرو اینترنتی شرکت راهبر دیگر برای پاسخ به انبوه تماس ها ، ضرورتی وجود نداشته  و دیگر خبری از مراجعه حضوری پی در پی برای اخذ نوبت نیست. مشتریان شما تنها با استفاده از اینترنت می توانند به راحتی برای خود نوبت یا وقتی را رزرو کنند بدون آنکه با شما تماس بگیرند.

راهکاری در جهت احترام به مشتریان وفادار

چه چیزی با ارزش‌تر از وفاداری پایدار است؟ اگرچه برنامه‌های وفاداری در بسیاری از سازمان‌ها و شرکت ها از چپ و راست طراحی و پیاده سازی می‌شوند، از طرف دیگر هم به نظر می‌رسد که تعداد بسیار زیادی از آنها بدون اینکه به هدف خود برسند از دور خارج می‌شوند.  امروزه پر واضح است که حفظ مشتریان قدیمی بسیار کم هزینه تر از بازاریابی برای کسب مشتریان جدید است، ولی مشکل این برنامه‌های وفاداری چیست که نمی‌توانند کار خود را به خوبی انجام دهند؟

 

قابلیت های نرم افزار :

۱-ایجاد صفحات معرفی باشگاه شامل درباره ما ، اطلاعات تماس ، قوانین امتیاز دهی و ...

۲-قابلیت ثبت نام و ایجاد پروفایل به نام هر کاربر

۳-قابلیت ایجاد و طرح مسابقه

۴-قابلیت ایجاد و طرح قرعه کشی بین شماره سریال ها یا کاربران وب سایت به صورت روزانه ، ماهانه ، مناسبتی و..

۵-مدیـریت سیستـم امتیـاز دهی و مکانیزم امتیـاز بخشی با امکـــان مدیریت مقـــادیر

۶-طراحی و ایجاد جوایز برای ارایه در قرعه کشی و مسابقه

۷-قابلیـــت ایجــــاد و درج ســـامـــانه نظـــرسنجـــی و نـــظام جـــامع پیشـنهـــادات

۸-قابلیت ایجاد و درج سامانه شکایات و رسیدگی

۹-ایجاد مدیریت صفحات و منوها

۱۰-ایجاد و مدیریت سوالات متداول و پرسش و پاسخ

۱۱-مدیریت خبرنامه و اعضا

۱۲-مدیریت اسلاید شو ها و آگهی های تبلیغاتی

۱۳-مدیریت گالری تصاویر و فیلم

۱۴-مدیریت اخبار و تازه ها

۱۵-مدیریت کاربران و سطوح دسترسی

۱۶-مدیریت نشریه اختصاصی مجموعه

۱۷-مدیریت و گزارش گیری از فرم های پر شده توسط کاربران و دریافت خروجی اکسل

راهکاری در جهت افزایش بازدهی جلسات سازمان

يكي از گسترده ترين فعاليتها در سازمانها و ادارات مكاتبات اداري وتنظیم جلسات وبرنامه ریزی جهت تنظیم کارهای اداری است . لذا چه براي افراد و چه براي سازمانها داشتن اطلاعات جامع ، دقيق و به روز كه هدف اصلي سيستم ثبت جلسات است امري ضروري است...

سيستم ثبت جلسات ، در واقع بانك اطلاعاتي قدرتمندي جهت نگهداري و پردازش اطلاعات جلسات و موضوعات مربوط به آن واطلاعات مربوط به اعضاء ، مي باشد كه با استفاده از امكانات آرشیو الکترونیکی و گزارش هاي متنوع ، بايگاني كاملي از اطلاعات را تشكيل ميدهد . تجزيه و تحليل اين اطلاعات نقش بسيار مهمي در برنامه ریزی مديران ايفا نموده و دسترسي سريع به اطلاعات نقش مهمی در برنامه ریزی سازمانها دارد ...

علاوه بر امکاناتی که در بحث جلسات در نظر گرفته شده، بحث نظام پیشنهادات و کلیه روند پیشنهادات از ثبت آن تا بررسی آن توسط کارگروهها، تایید پیشنهاد، تصویب آن در کمیته، و اجرای پیشنهاد تصویب شده را مکانیزه نموده و تنها سیستم جامع جلسات و پیشنهادات در کشور می باشد که بحث جلسات و پیشنهادات را تلفیق کرده و گزارشات مالی از وضعیت کارکرد اعضاء حاضر در جلسه را ایجاد می نماید...

راهکاری در جهت ارتقاء سازمان از طریق انتقادات و پیشنهادات سازنده

تمامی مجموعه های خصوصی و دولتی در تلاش هستند تا با ارائه خدمات بهتر و مفیدتر رضایت مخاطبین خود را فراهم آورند. این مهم در مجموعه ها و موسسات دولتی نمود بیشتری دارد و همواره از ایشان انتظار می رود پاسخگوی مردم و مسئولین باشند...

از آنجاییکه تعداد شکایات و اعتراضات بالا بوده و از منابع مختلفی مطرح می شوند، جمع آوری، دسته بندی، پیگیری و ارائه پاسخ مناسب به آن بسیار طاقت فرسا و مشکل می باشد. به خصوص شکایاتی که در رسانه ها مطرح می شوند و می بایست در پاسخگویی آن سرعت عمل و دقت کافی به عمل آید...

راهکاری در جهت افزایش آگاهی در کمترین و مناسب‌ترین زمان

يکي از مهمترين مسائل موثر در تصميم گيري مديران هر مجموعه اي چه در سطح خرد و چه در سطح کلان, اطلاعات و دسترسي سريع و آسان به خبرهاي روز کشور و دنيا مي باشد که اين مهم در حال حاضر به صورت سنتي از طريق روابط عمومي و با تهيه روزنامه هاي مهم، بررسي سايت هاي خبري و در اختيار گذاشتن اخبار مرتبط براي مديران انجام مي پذيرد. در حال حاضر به علت کثرت بنگاه هاي خبري و تنوع اخبار منتشره از سوي ايشان و همچنين وجود تفسير و تحليل هاي گوناگون در اين اخبار، اهميت دريافت و بررسي همزمان اخبار منتشر شده از منابع مختلف را دو چندان مي کند. و تنها مديراني در هدايت مجموعه تحت مديريت خود موفق خواهند بود که قبل از هر گونه تصميمي از اخبار ، تحليل و تفسير هاي آن مطلع بوده و بر اساس وقايع و مستندات تصميم صحيحي را اتخاذ نمايند .با توجه به مسائل ذکر شده در زمينه تهيه سريع و به موقع اطلاعات و اخبار نياز به يک سيستم نرم افزاري جهت دريافت، تجميع و پردازش اتوماتيک بر روي اخبار دريافتي بسيار نمود پيدا مي کند. اين سيستم با هدف دسترسي لحظه اي و همزمان به تمام خبر هاي منتشره در روزنامه ها و سايتهاي خبري، تجميع و پردازش اخبار دريافتي و ارسال اخبار پردازش شده به مديران تنها پس از چند لحظه از انتشار خبر و نهايتا تسهيل و بهينه نمودن فعاليت هاي روابط عمومي در اين بخش تحليل و پياده سازي شده است...

 • شکایات و رسیدگی

  شکایات و رسیدگی

 • نوبت دهی اینترنتی

  نوبت دهی اینترنتی

 • باشگاه مشتریان

  باشگاه مشتریان

 • سیستم جامع جلسات

  سیستم جامع جلسات

 • سامانه نظام پیشنهادات

  سامانه نظام پیشنهادات

 • نرم افزار بریده جراید

  نرم افزار بریده جراید

 • فروشگاه اینترنتی

  فروشگاه اینترنتی

 • نرم افزار نگهداری تعمیرات

  نرم افزار نگهداری تعمیرات

مراحل طراحی و توسعه نرم افزار سفارشی

1. تحلیل نیازمندی‌ها: در این مرحله، نیازها و مشخصات کاربران به دقت بررسی و شناسایی می‌شوند تا اهداف و عملکرد مورد نظر برای نرم‌افزار مشخص گردد.

2. طراحی معماری: در این مرحله، معماری کلی نرم‌افزار تحت وب شکل می‌گیرد و تصمیم‌گیری می‌شود که از چه فریم‌ورک‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی استفاده شود.

3. طراحی رابط کاربری: رابط کاربری آنلاین که UI یا User Interface نیز نامیده می‌شود، به‌عنوان جنبه بصری نرم‌افزار ایجاد می‌شود که کاربران به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند.

4. توسعه نرم‌افزار: در این مرحله، برنامه‌نویسی کد‌ها و ماژول‌ها آغاز می‌شود و اجرای نرم‌افزار تحت وب آغاز می‌شود.

5. تست و ارزیابی: پس از توسعه، نرم‌افزار تحت وب تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود و اشکالات برطرف شوند.

6. مستندسازی: مراحل و ویژگی‌های نرم‌افزار در مستندات توضیح داده می‌شود که به‌عنوان مرجعی برای تیم توسعه‌دهنده‌ها و کاربران می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

7. راه‌اندازی و پیاده‌سازی: در این مرحله، نرم‌افزار تحت وب به‌صورت کامل روی سرورها و بستر مورد نظر نصب و راه‌اندازی می‌شود.

8. نگهداری و به‌روزرسانی: پس از راه‌اندازی، نرم‌افزار تحت وب نیاز به نگهداری و به‌روزرسانی دارد تا همواره بهترین عملکرد و امنیت را به کاربران ارائه دهد.

9. پشتیبانی و مدیریت: در این مرحله، نرم‌افزار تحت وب نیاز به پشتیبانی و مدیریت مناسب دارد تا مشکلات به‌موقع حل شده و بهترین تجربه کاربری به کاربران ارائه گردد.

10. بهینه‌سازی و بهبود: همچنین، با استفاده از بازخورد کاربران و آمارها، نرم‌افزار تحت وب به‌طور مداوم بهبود و بهینه‌سازی می‌شود تا با نیازهای متغیر بازار همگام باشد و رشد پایداری را تجربه کند.