توسعه نرم افزار

زمانی که بحث توسعه نرم افزاری مطرح می شود ،راهبر به ذهن ها می آید ، لذا به ما اجازه دهید تا فصل جدیدی را در این خصوص مطرح کنیم تا کمپانی شما را متمایز کنیم .

 

توسعه نرم افزاری

توسعه نرم افزاری که به عنوان توسعه وب ، برنامه ریزی وب سایت و یا توسعه نرم افزاری مبتنی بر وب ، شناخته شده است به عنوان یک فیلدی می باشد که با راه حل های قابل اطمینان ، امن ، کارآمد از طریق برنامه های نرم افزاری و کاربردی به کسب وکار شما قدرت می دهد و منجر به برجسته شدن شما در حیطه کسب وکارتان با افزایش بهره وری و کاهش سربار ها می شود .

 

از آنجاییکه راه حل های نرم افزاری استاندارد ، به تنهایی نمی توانند جوابگوی نیازهای کسب وکار شما باشند ، لذا " توسعه نرم افزاری سفارشی شده " بوجود آمد تا روش ها و راه کارهای منحصر به فردی با توجه به ویژگیها و احتاجات کسب وکار شما بکار گیرد .

 

خدمات " توسعه نرم افزاری سفارشی شده " راهبر شامل موارد ذیل می باشد ، اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که این خدمات تنها محدود به موارد ذیل نمی باشد :

 

 • نرم افزارهای کاربردی میتنی بر وب وتوسعه محصول
 • نرم افزار به عنوان خدمات یا نرم افزارهای درخواستی
 • توسعه نرم افزاری وب
 • توسعه نرم افزارهای اینترنتی غنی شده
 • توسعه پورتال های وب
 • توسعه نرم افزار های کاربردی کسب و کار
 • توسعه کارت های خرید تجارت الکترو نیک
 • سیستم های مدیریت محتوای پیشرفته
 • سیستم های مدیریت زنجیره تامین

چرا راهبر را برای " توسعه نرم افزارهای سفارشی شده " انتخاب کنیم :

راهبر یک شرکت متخصص در زمینه " توسعه نرم افزارهای سفارشی شده " می باشد که به لحاظ متخصصان برجسته و عملکرد بالایی که در زمینه نرم افزار ها و برنامه ریزهای مبتنی بر وب دارد ، به جایگاه ویژه ایی در این زمینه دست یافته است .

ما تجربه گرانبهایی در زمینه تکنولوژیهای نرم افزاری داریم و به عنوان پیشرو در این حیطه شناخته شده اییم و با بکار گیری نرم افزاری کاربردی مبتنی بر وب ، مدیریت کسب وکار شما را بر اساس تکنولوژی و دانش جدید به عهده می گیریم . در شرکت ما که فعالیت ها بصورت تیمی می باشند از یک سری فرآیند های دقیق توسعه نرم افزاری مبتنی بر وب استفاده می کنیم که منجر به یک بازده با کیفیت در راه حل های متفاوت مبتنی بر وب می شود که در زمان مشخص برای این رنج وسیع از کسب وکار ها انجام می دهیم . در توسعه نرم افزار، راهبر محصولی را تولید میکند که بسیار انعطاف پذیر ، مقیاس پذیر و مطمئن برای مشتریان می باشد و امکان هرگونه تغییر و برنامه های توسعه ایی آتی را نیز به مشتریان می دهد .

 

راهبر با بکارگیری دانش فنی زیر و استفاده از تکنولولژیهای به روز وب ، راه حل های توسعه نرم افزاری منحصر به فرد و با عملکرد بالایی را به مشتریان خور ارئه می دهد :

 • تکنولوژیهای Microsoft
 • تکنولوژیهای JAVA
 • متخصص در بانک اطلاعاتی MS SQL

 

آیا به دنبال شرکت توسعه نرم افزار می باشید که مهندسین توسعه نرم افزاری متخصصی داشته بشند و بهترین برنامه های تحت وب و ویندوز را برای شما ارائه دهند ؟

راهبر همانجاییست که تحقق خواسته های شما در پروژه های برنامه کای کاربردی مبتنی بر وب می باشد که سازگار با محیط و درخواست های شما است .

کار را به شرکت راهبر نت بسپارید

نیاز به نرم افزار یکی از کاربردی ترین نیاز های این روز های بشر است.  این امر از دریافت خواسته ها و تحلیل سیستم شروع می شود و در آخر نیز با کمک ابزار هایی به یک سیستم اصلی و واقعی تبدیل می شود.  هدف از استفاده از نرم افزار و توسعه ی آن این است که نیاز کاربران را رفع کند. علاوه بر آن به فرد تحلیل گر آزادی عمل می دهد و عمل زمان بندی اجرا را تضمین می کند.  شایان به ذکر است که اغلب این توسعه های نرم افزاری با برنامه نویسی program mming انجام می شود. باید این نکته را اضافه کنیم که خیلی از کاربران به طور دقیق نمی دانند که چه چیزی از نرم افزار و توسعه نرم افزاری می خواهند. همکاران و مهندس های ما در شرکت راهبر نت  قبل از هر چیزی به شما مشاوره می دهند و کار شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. مهندس های ما در ابتدا نیاز کاربران را پیدا می کنند و بعد از آن به تولید نرم افزار و توسعه ی آن می پردازند و تحلیل های لازم را انجام می دهند.

از پیاده سازی تا تحویل نرم افزار با ما باشید

 بهتر است بدانید که پیاده سازی یکی از فرآیند تولید به حساب می آید که مهندس های نرم افزار با نوشتن کد شروع به برنامه نویسی می کنند و در واقع می توان گفت کار را شروع می کنند. یکی دیگر از مراحلی که یک برنامه نویس باید طی کند مرحله ی آزمون است که از مهم ترین بخش های تولید نرم افزار نیز به حساب می آید و فرد با همین مرحله می تواند بفهمد که مشکلی در سامانه وجود دارد یا خیر و اگر مشکلی وجود دارد فوری آن را شناسایی و برطرف کند. یکی دیگر از مراحل این فرایند نگهداری سامانه و بعد از آن تحویل آن است. بعد از آزمون برای فروش و حتی انتشار محیط کاری این عمل انجام می شود و خیلی ام مهم است. برای چنین فعالیت هایی بهتر است که یک کلاس با تعدادی کاربر داشته باشید لازم به ذکر است که هر چه این عمل نیز با کیفیت و عالی باشد اما کاربری برای کار کردن با آن وجود نداشته باشد عملا این نرم افزار کارایی خود را از دست می دهد‌. این مرحله نیز ممکن است که با کد برنامه نویسی همراه باشد. 

کلام آخر در رابطه با توسعه نرم افزاری

در بخش آخر این مقاله باید اضافه کنیم که در این فرایند محصول توسعه پیدا می کند و برنامه نویسی انجام می شود. تمام مراحلی که باید برای تایید نرم افزار انجام شود را بگذراند و بعد از آن مشخص می کند که محصول نهایی که توسعه یافته شده است نیاز های فرد مورد نظر را بر طرف می کند و یا خیر. توسعه نرم افزاری یک سید تکاملی را طی می کند و تا به ثبات نرسد هم چنان ادامه پیدا می کند. بعضی وقت ها باید در فرایند های توسعه نرم افزاری برنامه نویسی انجام می شود.  کیفیت نرم افزاری و روش توسعه ی آن در مدیریت توسعه نرم افزاری انجام می شود. چنان چه قصد دارید بیش تر در این رابطه بدانید می توانید با کارشناس های ما صحبت کنید تا آن ها با صبوری تمام پاسخ سوال هایتان را بدهند.

 

تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!