3 نکته در جستجوگرها موثر در بازاریابی اینترنتی

1- دید خود را بهینه سازی کنید

در پایان روز، هدف جستجوگرها شما ساده است: شما می خواهید پیدا کردن هدفی و قرار دادن مخاطبان کسب و کار خود را از طریق نتایج موتور جستجو صفحات است. ترفندها و شما می خواهید اتصال به یک انسان واقعی انسان در آن طرف صفحه نمایش کامپیوتر شما هست. به همین دلیل، هنگامی  انتشار محتوا، شما می خواهید مطمئن شوید که شما در حال حاضر در هر کانال مربوطه امکان پذیر است. مطمئن شوید که شما متقابل ترویج محتوای در سراسر رسانه های اجتماعی، از جمله حساب گوگل کسب و کار است.

آسان کنید برای مخاطبان خود پیدا کردن مطالب خودشان را در سراسر کانال شما

2-نوشتن عنوان متا بزرگ  و توضیحات

این انگیزه چیزی بیشتر از آنچه شما در حال حاضر به ارائه-راه حلی که شما ایجاد کرده اید برای دیدار با نیازهای مخاطبان خود  است. شما می خواهید برای به روز رسانی عنوان و توضیحات متا خود را با این پیام  اطمینان حاصل شود که مخاطبان خود را به یک دلیلی قانع کرده اید تا وب سایت شما ببینند. اطمینان حاصل کنید از نوشتن عنوان های متا و شرح برای هر قطعه ای از محتوا که شما به وجود آوردید.

3-کلید واژه باشید تا جای کلید واژه محوری

شما می توانید فرآیند بهینه سازی کلمه کلیدی خود را به دو مرحله تقسیم کنید: 

مطمئن شوید که تیم نویسنده شما این کلمات کلیدی را هدف قرار میدهند سپس از google adwords استفاده کنید تا ببینید کدام کلمه از کلمات کلیدی شما رقابت بالا تری دارند و سعی کنید از کلماتی با رقابت کمتراستفاده کنید در این مورد نگران نباشید زیرا گوگل آنقدر هوشمند است که یه کلمه بلند را از یک کلمه کلیدی تشخیص دهد:

 

تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!