بهترین زبان های برنامه نویسی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش آن شرکت ها نیاز مبرمی به یک وبسایت زیبا و سریع و کارآمد پیدا کرده اند که ما در این تاپیک چند تا از بهترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • - Javascript : این زبان رتبه یک لیست ما را دارد.فقط کافی است که نگاه کنید که روزانه چه مقدار از وب استفاده می کنید تا به اهمیت آن پی ببرید.البته در ذهن داشته باشید که در کنار این زبان باید با html وcss   احساس راحتی داشته باشد که در واقع سازنده صفحات وب هستند.
  • - Swift :  کمپانی اپل در سال 2014 زبان swift را برای برنامه نویسی در macos و ios معرفی کرد که در سال 2017 در رتبه 4 محبوب ترین زبان ها قرار گرفت و همین طور بهترین زبان برای آینده شغلی انتخاب شد.
  • - Python : پایتون زبانی است که امروزه شما آن را در همه جا میبینید!از صفحات وب گرفته تا بازی های کامپیوتری همه ی آن ها با python نوشته شده اند که علاوه بر آن توسط کمپانی بزرگی مثل google مورد استفاده قرار گرفته است. 
  • ++c : زبانی به شدت به صرفه و آسانی است که در سال 1985 ساخته شده است و به دلیل عملکرد خوب ,قابل اعتماد بودن و تنوع مطالبی که می توان در آن نوشت هنوز خواهان دارد.کمپانی هایی نظیر Microsoft و adobe  از آن استفاده می کنند.یک برنامه نویس c++ درگیر نوشتن و توسعه برنامه های تحت desktop  می شود.البته این زبان در حال حاضر بسیار کمتر مورد استفاده قرار میگیرد زیرا بسیار سخت می باشد 
  • Html :html  مخفف hyper text markup language می باشدکه بع معنای زبان نشانه گذاری شده می باشد.که استفاده برای تولید صفحات وب و اپلیکیشن های مبتنی برweb  می باشند که به دلیل همه گیر شدن اینترنت  بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.از ابزار های معروف آن می توان به css و javascript اشاره کرد.
تگ ها :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!