طراحی پرتال سازمانی

راهبر رنج وسیعی از خدمات را جهت توسعه پورتال های سازمانی در هر رده ایی از کسب وکار، به شما ارایه می دهد . پورتال های پما شرکت راهبر به سازمان شما کمک می کند تا بصورت موثر وکارآمد به اهداف سازمانی خود محور شرکت دست یابید .

از مدیریت اطلاعات گرفته تا کلیه سرویس های منتهی شده بر وب، توسط پورتال سازمانی به شما کمک می کند تا به هدف نهایی تان که رشد سازمانی تان می باشد ، به سادگی دست یابید. پورتال های سازمانی ، کارمندان و مشتریان شما را توانمند می سازد که به راحتی سازماندهی شوند ، کارآمد عمل کنند و یک ساختار بهینه داشته باشند. خدمات توسعه ایی پورتال های سازمانی راهبر که شامل تعریف نیازها ، توسعه ، تعلیم وگسترش سازمان می باشد . ما با مشتریانمان ارتباط نزدیکی برقرار می کنیم تا اهداف ویژه کسب وکارشان را در حوزه فعالیت شان به خوبی بشناسیم و پروژه هایی را مرتبط با آن و بصورت کارآمد تعریف کنیم .

فرایند های توسعه ایی تعاملی ما به نمایندگانمان این اجازه را می دهد که با مشتریان بسیار نزدیک شده تا ۱۰۰% پروژه های توسعه ایی طبق اهداف آنها و کسب وکارشان پیش رود .

مشاوره های استراتژیک :

مشاوره های استراتژیک ما برای توسعه پورتال های سازمانی عبارتند از :

 • تصدی مشاوره استراتژی وب
 • طراحی و معماری پورتال ها به صورت پیشرفته
 • ارزیابی نرم افزارها و برنامه های کاربردی کسب وکار
 • رابط کاربری مناسب با سازمان
 • مشاوره در خصوص موارد مورد نیاز و کارآمد ی آنها
 • چیدمان و معماری اطلاعات
 • طراحی اطلاعات پورتال
 • مشاوره جهت اجرا،توسعه و مدیریت پورتال

 

طراحی پورتال

خدمات توسعه و طراحی پورتال : خدمات طراحی پورتال عبارتند از :

 • اینترانت سازمانی
 • معماری و توسعه پورتال
 • طراحی وآنالیز قابلیت های پورتال
 • برنامه نویسی پیشرفته پورتال
 • ارتقاء پلتفورم پورتال
 • ارتقاء و پیشرفت پورتال
 • تعمیر و نگهداری پورتال
 • بهینه سازمانی بانک اطلاعاتی
 • چند زبانه بودن پرتال
 • پورتال هوشمند کسب وکاری
 • پورتال های کارآمد فرآیند های کسب وکاری
 • B۲C و B۲B- پورتال های تجارت الکترونیک
 • پورتال های توزیع محتوای دیجیتالی
 • پورتال های مدیریت داده ها
 • پورتال های خدمات وب
 • پورتال های مدیریت محتوا و کاربر

 

ویژگی های پرتال سازمانی چیست

پرتال های سازمانی با برنامه سازی قوی که دارند این قابلیت را دارند که پیشرفته تر شوند.  شما می توانید این پرتال ها را به روز کنید. بهتر است بدانید که این پرتال ها قابلیت توسعه دارند و شما می توانید پرتال مد نظر خود را سفارش دهید نیروی متخصص راهبر نت با پشتبانی قدرتمندی که دارند شما را راهنمایی می کنند.  از ویژگی های این پرتال ها می توان به دسترسی و سرچ آن اشاره کرد. شخصی سازی و ایجاد پروفایل، گروه بندی و همکاری از دیگر امکانات این پرتال ها هستند. دقت کنید که از امنیت بالای این پرتال ها نیز به هیچ عنوان نمی توان چشم پوشی کرد.

خصوصی سازی پرتال چگونه است

کارشناس ها در این بخش بیش تر به بررسی جزئیات RFP می پردازند. RFP به معنی درخواست طرح پیشنهادی و درخواست نیاز های شما به عنوان کار فرما است که  از دید فنی به شکل پیشنهاد ارائه می شود. طراحی پرتال سازمانی می تواند به شکل خصوصی و یا سفارش سازی شود و ماژول های لازم را توسعه دهید. دقت کنید که مشاوره ها در این زمینه رایگان انجام می شود. بهتر است بدانید که پرتال های وب رمز امکانات زیادی دارند‌‌. نرم افزار های پیشرفته یکی از این امکانات است‌ قابلیت مدیریت کارتابل، الگوریتم داده کاوی،  داشتن سیستم گردش مکاتبات از دیگر قابلیت های این پرتال ها است. علاوه بر این ها می توانید کد رهگیری تولید کنید و از سیستم عضویت آن نیز استفاده کنید.

از امنیت این پرتال ها غافل نشوید

در بخش های قبل گفتیم که پرتال ها برای رد و بدل کردن اطلاعات هستند و هر کجا که اطلاعات وجود داشته باشد قطعا افرادی هستند که قصد سو استفاده از آن را دارند. لازم به ذکر است که این روز ها  کاربران زیادی وجود دارند که در پرتال سازمانی فعالیت می کنند از همین جهت حفاظت از اطلاعات مهم است. بالا بردن امنیت در امر طراحی پرتال سازمانی بسیار مهم است و باید به آن توجه ویژه شود. برای بالا بردن امنیت در پرتال باید از یک زبان قدرتمند برای برنامه نویسی استفاده شود. علاوه بر این می توانید از کد کناری ها پسورد های تعریف شده از کد captcha به همراه IP استفاده کنید تا احتمال نفوذ را ردیابی کنید و اجازه ندهید اطلاعات را  به سرقت ببرند.

 

طراحی پرتال سازمانی

امروزه برای ارتقاء کسب و کار و همه کار های اینترنتی و آنلاین ناچار به طراحی پرتال سازمانی از سید تا بتوانید در کار خود موفق باشید و به بهترین نحو ممکن آن را انجام دهید. امروز هم ما در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی طراحی پرتال سازمانی تا شما عزیزان بتوانید با همه راهنمایی ها و اطلاعات کامل طراحی پرتال سازمانی خود را به ما بسپارید. شرکت ما می تواند پرتال سازمانی شما را طوری طراحی کند که دارای برنامه ساز قدرتمند و سرعتی پایدار و قابلیت های پیشرفته و هم چنین امنیت بالایی باشد. با وجود چنین مولفه های مهمی می توان انتظار بهترین و مناسب ترین پرتال را داشت. البته قبل از انجام طراحی پورتال قطعاً باید مراحلی را طی کنید که در ادامه این مطلب همه این موارد را خدمت شما توضیح خواهیم داد پس لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

پورتال سازمانی چه امکاناتی دارد؟

برای اینکه یک پرتال سازمانی فوق‌ العاده در دست داشته باشید باید طراحی آن را به افراد کاردان و متخصص بسپارید البته که طراحی پرتال دارای امکانات بسیار زیادی می باشد که بهتر است شما هم از این امکانات مطلع شوید. از این ‌رو ما توانستیم همه این امکانات را طی موارد زیر برای شما دسته بندی کنیم. اکنون توجه شما را به موارد زیر جلب می‌ کنیم:

 • یکی از مهم ‌ترین امکانات پرتال سازمانی قابلیت مدیریت فرایند می باشد.
 • هم چنین می توانید قابلیت تالار گفت و گو را در این امکانات مشاهده کنید.
 • از دیگر امکانات می توان به یکپارچه سازی داده ها نیز اشاره نمود.
 • قابلیت هایی همچون گزارش ساز و برنامه ساز هم می توان از امکانات دیگر پرتال سازمانی نام برد.
 • البته که امکانات آمار و عملکرد و هم چنین فروشگاه الکترونیک هم از مهم ‌ترین امکانات پرتال سازمانی است.

با توجه به چنین امکاناتی می ‌توان به پیچیدگی و وسعت طراحی پرتال سازمانی پی برد.

چه کسی طراحی پورتال سازمانی را انجام می دهد؟

شاید برای شما هم سوال پیش آید که چنین امکانات و کار سخت و بیش تری را چه کسی انجام می دهد ما به شما عزیزان خواهیم گفت که تیم قدرتمند و متخصص شرکت ما می توانند طراحی پرتال سازمانی را کاملا منسجم و دقیق انجام دهند این افراد تخصص بالایی در این زمینه دارند و هم چنین تجربه بسیار زیادی در این راه کسب نمودند و تحصیلات خود را از بهترین دانشگاه های کشور به دست آورده و در این راه به کار گرفته اند. به همین خاطر ما به شما عزیزان اطمینان خاطر می دهیم که طراحی پرتال سازمانی خودرو با خیال راحت به شرکت ما بسپارید و طبق موعد مقرر آن را تحویل بگیرید. البته که نباید چنین کار پیچیده و سختی را به هر کسی بسپارید و در این راه باید حتما تحقیق و بررسی کنید. قطعاً وجود جوی کامل با نام شرکت معتبر ما برخورد خواهید کرد.

هزینه طراحی پرتال سازمانی

همه مهندسین و مشاورینی که در طراحی پرتال سازمانی فعالیت می کنند با تلاش و کوشش به چنین جایگاهی رسیدند بنابراین باید مزد کاری که انجام می دهند را دریافت کنند. در این صورت شما عزیزان هم می‌ دانید که برای طراحی پرتال سازمانی باید هزینه ای بپردازید. اما بهتر است بدانید که هزینه طراحی پورتال سازمانی مناسب است و قطعاً فراتر از هزینه ای که می کنید خدمات دریافت می کنید زیرا از طراحی چنین پرتال سازمانی هرگز پشیمان نخواهید شد. زیراین پرتال کاملا منسجم و دقیق است و هیچ گونه مشکلی در آن وجود نخواهد داشت. البته که درد طراحی پورتال سازمانی نیازمند خدمات راه اندازی آن هستید. برای راه اندازی پورتال سازمانی باید از خدمات جانبی مثل معماری اطلاعات و تحلیل رفتار کاربران و راه اندازی خدمات الکترونیک و راه اندازی میز خدمت و نگهداری و پشتیبانی سیستم عامل و دیتابیس و غیره استفاده کنید.

مشاوره در طراحی پرتال سازمانی

در طراحی پرتال سازمانی یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام شود مشاور است که در این صورت همه کارشناسان و متخصصین مهندسین طراح گرد هم جمع می شوند و مشاوره کاملی در مورد طراحی پرتال سازمانی صورت می گیرد. در این مشاوره در مورد همه اهداف و بخش های پرتال سازمانی صحبت می ‌شود تا بتوانند این پورتال را به بهترین نحو ممکن طراحی کنند و تحویل مشتریان دهند. در این صورت هر کسی می داند که کدام بخش را برای چه طراحی می کند، و همچنین انسجام پرتال سازمانی بالاتر می رود و قطعا اعتبار شرکت را بالا تر خواهد برد.

 

ʐ åÇ :
تماس با ما
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!